Wróć do poprzedniej strony...

Zarząd i Komisje


ZARZĄD I KOMISJE ODDZIAŁU SŁUBICKO-KOSTRZYŃSKIEGO

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 13.03.2019

ZARZĄD ODDZIAŁU:

PREZES ODDZIAŁU – WACHOWIAK MAREK tel. 693 120 852

WICEPREZES DS. ORGANIZACJI LOTÓW – DOBYSZ STANISŁAW  tel. 505 656 196

WICEPREZES DS. FINANSOWYCH – SIWOCHOWICZ EDWARD tel. 601 764 368

WICEPREZES DS. GOSPODARCZYCH – ROZPĘDOWSKI SŁAWOMIR tel. 507 951 201

SEKRETARZ – BARTH SZYMON tel. 507 091 696

CZŁONEK – BARTH JANUSZ  tel. 693 356 587

CZŁONEK – JASZCZUK EDWARD tel. 504 555 390

CZŁONEK – LANGNER KRZYSZTOF tel. 790 792 064

CZŁONEK – OSSOWSKI MICHAŁ tel. 665 615 322

 

KOMISJA REWIZYJNA:

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI – KARPEZO JAN tel. 791 320 880

SEKRETARZ – WOJNAROWSKI EMIL tel. 601 298 906

CZŁONEK – BEJENKA ZENON tel. 728 821 957

CZŁONEK – KWACZENIUK KRZYSZTOF tel. 665 130 418

CZŁONEK – WDOWIAK JAN tel. 504 539 704

 

KOMISJA DYSCYPLINARNA:

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI – WRÓBEL WIESŁAW

SEKRETARZ – ŻYGIELEWICZ ARIEL

CZŁONEK – ROZPĘDOWSKI WIESŁAW

CZŁONEK – WOJCIECHOWSKI RYSZARD

CZŁONEK – GARCZYŃSKI MIROSŁAW

Adres do korespondencji:

Barth Szymon

Plac Wolności 9

69-113 Czarnów

 

 

WYKAZ CZLONKÓW ZARZĄDU SEKCJI

ODDZIAŁU SŁUBICKO-KOSTRZYŃSKIEGO  Kadencja: 2019-2023

 

SEKCJA NR……1……...NAZWA SEKCJI….......Słubice.…

 

1. PREZES SEKCJI

           NR…1. Langner Krzysztof Reje 4/3, 69-100 Słubice 790 792 064

2. SKARBNIK SEKCJI

           NR…1. Jaszczuk Edward Grzybowa 4/2, 69-100 Słubice 504 555 390

3. SEKRETARZ SEKCJI

           NR…1. Wojnarowski Emil Oś. Kwiatowe 16a/5, 69-113 Górzyca 601 298 906

 

 

SEKCJA NR……2….NAZWA SEKCJI ....Kostrzyn nad Odrą…………

 

1. PREZES SEKCJI

         NR……2. Rozpędowski Sławomir Dąbroszyn 36B,66-460 Witnica 507 951 201

2. SKARBNIK SEKCJI

         NR……2. Gaweł Daniel Czarnieckiego 10/10, 66-470 Kostrzyn nad Odrą 797 123 528

3. SEKRETARZ SEKCJI

         NR……2. Domarecki Paweł Brzozowa 3, 66-470 Kostrzyn nad Odrą 697 089 123

 

 

SEKCJA NR…3…...NAZWA SEKCJI…………Ośno………

 

1. PREZES SEKCJI

           NR………3. Sendrowicz Bronisław Sportowa 19, 66-220 Ośno Lubuskie 572 355 682

2. SKARBNIK SEKCJI

           NR……3. Ossowski Michał Bobrówko 16/6, 66-235 Torzym 665 615 322

3. SEKRETARZ SEKCJI

            NR……3. Żygielewicz Ariel Kościuszki 32/6, 69-110 Rzepin 605 876 389

 

 

SEKCJA NR…4….NAZWA SEKCJI……Czarnów……………

 

1. PREZES SEKCJI

           NR………4. Barth Szymon Plac Wolności 9, 69-113 Czarnów 507 091 696

2. SKARBNIK SEKCJI

           NR……4. Wróbel Wiesław Słoneczna, 69-113 Górzyca 505 849 539

3. SEKRETARZ SEKCJI

            NR……4. Uglik Dawid Przyborów 5, 66-436 Słońsk 577 207 13